AVM FRITZ!Box 6890 LTE pro rychlé připojení přes DSL i mobilní sítě

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro vysokorychlostní přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Nosnými produkty AVM jsou zařízení pro rychlý přístup k Internetu řady FRITZ!Box.

Jednotlivé modely AVM FRITZ!Box podporují různé typy vysokorychlostního připojení, takže uživatelé si mohou vybrat nejvýhodnější typ konektivity ve své lokalitě. Největší flexibilitu nabízí zařízení AVM FRITZ!Box 6890 LTE, které je možno využít na pevných přípojkách DSL a mobilních sítích 4G LTE (3GPP Long Term Evolution).

AVM FRITZ!Box 6890 LTE podporuje Category 6 LTE s rychlostí až 300 Mbit/s, stejně jako i starší standard UMTS/HSPA (3G) s rychlostí až 42 Mbit/s. Současně má v sobě integrován DSL modem pro připojení přes VDSL nebo ADSL s rychlostí až 300 Mbit/s.

Pro uživatele je velmi zajímavá funkce LTE fallback, kdy zařízení automaticky přejde na mobilní připojení přes LTE v případě výpadku spojení přes DSL.

V rámci lokální sítě AVM FRITZ!Box 6890 LTE nabízí Wi-Fi Wireless AC+N s s rychlostí až 1733 Mbit/s. Navíc jsou k dispozici čtyři gigabit Ethernet LAN porty, jeden gigabit WAN port a jeden port USB 3.0.

Stejně jako u všech zařízení řady AVM FRITZ!Box jsou k dispozici rovněž funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm