Získejte komplexní ochranu s Barracuda Cloud Application Protection 2.0

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. V souladu s potřebami zákazníků se zaměřuje na inovativní cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým nárokům informační bezpečnosti.  

V nabídce firmy proto nechybí ani pokročilá bezpečnostní řešení typu SaaS (Software as a Service) podpořená architekturou SD-WAN. Ta jsou určena pro nasazení v rámci veřejných cloudových platforem, jako je Microsoft Azure, Amazon Web Services nebo Google Cloud Platform. 

Příkladem může být komplexní bezpečnostní platforma s názvem Barracuda Cloud Application Protection, která je nyní k dispozici ve vylepšené verzi 2.0. 

Jádrem Barracuda Cloud Application Protection je pokročilý Barracuda Web Application Firewall (WAF). Ten pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chrání webové servery před mnoha různými typy hrozeb, jako jsou například DDoS útoky, zero-day threats, SQL injection, XML & JSON threats, cross site injection nebo session tampering. Je dostupný rovněž jako cloudové řešení Barracuda WAF-as-a-Service, které zapadá do moderního konceptu označovaného jako Infrastructure as a service (IaaS). 

Další úroveň zabezpečení představuje rozšíření Advanced Bot Protection. Jde o novou vrstvu ochrany proti různým nežádoucím botům, která využívá prvky umělé inteligence. Webové aplikace jsou tak mnohem lépe chráněny proti mnoha typům automatizovaných útoků, jako je například Distributed Denial of Service (DDoS).

Součástí řešení je rovněž Barracuda Vulnerability Manager spolu se službami Barracuda Vulnerability Remediation Service a Barracuda Advanced Threat Protection.

Nová verze Cloud Application Protection 2.0 nabízí navíc integraci s bezpečnostní cloudovou službou Azure Sentinel.

Další informace o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.