AVM FRITZ!Box nabízí uživatelům rychlý Internet i kvalitní telefonování

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro vysokorychlostní přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Mezi hlavní produkty patří zařízení řady AVM FRITZ!Box, která poskytují rovněž celou řadu dalších funkcí pro multimédia a hlasovou komunikaci. 

Kromě rychlého připojení k Internetu jsou mezi uživateli velmi populární také funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s využitím bezdrátových telefonů založených na standardu DECT. 

Jako doplněk k zařízením AVM FRITZ!Box proto firma nabízí rovněž multifunkční bezdrátové telefony. Příkladem může být AVM FRITZ!Fon C6, jenž je vybaven celou řadou pokročilých funkcí, které výrazně zvyšují možnosti jeho využití i uživatelský komfort. 

Zařízení v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii zajišťující efektivní integraci telefonních a internetových služeb. Kromě toho nabízí i další doplňkové funkce pro Internet a multimédia, takže ve spojení se zařízením AVM FRITZ!Box lze například sledovat obraz z interkomu u dveří nebo bezpečnostní IP kamery. Mezi další funkce patří příjem e-mailů, prohlížení obsahu ve formátu RSS a přehrávání hudby.

Přístroj se vyznačuje moderním ergonomickým designem a je vybaven kvalitním barevným displejem. Uživatelům nabízí snadné a intuitivní ovládání, kdy jsou všechny dostupné funkce jednoduše přístupné. Nová verze software FRITZ!OS 7.20 přinesla více než stovku změn a vylepšení, z nichž stojí za zmínku především přehlednější systém on-line kontaktů podporující rovněž Apple iCloud. 

Pro uživatele je důležitý také velký dosah DECT signálu, který může být až 300 metrů ve volném prostoru nebo 40 metrů uvnitř budovy. Pro větší bezpečnost je bezdrátový přenos šifrován.

Užitečným doplňkem je režim DECT Eco, který šetří energii ve standby módu. Pohybový senzor pak automaticky zapne přístroj, když jej uživatel uchopí do ruky. Zabudovaný senzor jasu navíc automaticky reguluje úroveň podsvícení displeje i klávesnice. Díky tomu se přístroj může pochlubit dlouhým provozem na jedno nabití, které postačuje až na 16 hodin hovoru nebo 12 dní v pohotovostním režimu. 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm